Сумской Клуб Рыбаков:::Sumy Fishing Club

Сумская область впереди планеты всей.
Дата: 20.03.2013
Тема: News


Про встановлення весняно-літньої  заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах підконтрольних Управлінню охорони, використанняі відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства
в Сумській області в 2013 році


ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ
І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІН А К А З


15 березня 2013 року м.Суми № 31

Про встановлення весняно-літньої
заборони на лов риби, інших водних
біоресурсів у рибогосподарських
водних об’єктах підконтрольних
Управлінню охорони, використання
і відтворення водних біоресурсів
та регулювання рибальства
в Сумській області в 2013 році


На підставіст.10Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»,постанови КМ України «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства» від 18.07.1998 р., згідно з пунктом 8.1. “Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 25.05.2007 р. № 91, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.06.2007 р. за № 569/13836, та пунктів 3.14., 4.4., 4.5., 4.14.3., “Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562,-
Н А К А З У Ю :
1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:
- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами ) з 01 квітня по 20 травня 2013 року включно;
- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2013 року включно;
- в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01квітня по 29 червня 2013 року включно.
2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 20 травня 2013 року включно.
3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.
4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.
6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту, за винятком місць нересту риби.
7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця, подавати інформацію до Управління.
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М.І.


Візи: __________________________________________________ ____________________________

Начальник О.В.Влезько

Это статья опубликована на сайте: http://www.fishing.sumy.ua
Ссылка на эту статью: http://www.fishing.sumy.ua/index.php?name=News&file=article&sid=118