Сумской Клуб Рыбаков:::Sumy Fishing Club
Главное Меню
 
ГлавнаяГлавная
Данные рыбинспекции,     госэкоинспекции      статьи,рассказыДанные рыбинспекции, госэкоинспекции статьи,рассказы
Добавить новостьДобавить новость
НовостиНовости
Обратная связьОбратная связь
ОпросОпрос
ПоискПоиск
Рекомендовать сайтРекомендовать сайт
Сайты рыбацкой тематикиСайты рыбацкой тематики
ФайлыФайлы
ФорумФорум
ФотоальбомФотоальбом
ЧатЧат
 
Погода
   
Чат
   
Регистрация на сайте
Для регистрации на сайте используйте Safari, Firefox или Internet explorer , т.к. не у всех пользователей Opera видит код который нужно ввести для регистрации. Если во время регистрации у вас в поле код ничего не написано , попробуйте зайти другим обозревателем.
Нерестовый запрет - 2013

News
На всех водоёмах Сумской области установлен весенний запрет на лов рыбы в связи с её нерестом.

Призываем всех рыбацюг быть сдержанными в своём рыбацком азарте и дать рыбе возможность отнереститься!
!!


Текст приказа Сумской рыбинспекции открывается по этой ссылке.ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

 

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

 

18 березня 2014 року        м.Суми                                     № 36

 

Про встановлення весняно-літньої

заборони на лов риби, інших водних

біоресурсів у рибогосподарських

водних об’єктах підконтрольних

Управлінню охорони, використання

і відтворення водних біоресурсів

та регулювання рибальства

в Сумській області в 2014 році

На підставі ст.10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»,постанови КМ України «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства» від 18.07.1998 р., згідно з пунктом 8.1. “Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 25.05.2007 р. № 91, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.06.2007 р. за № 569/13836, та пунктів 3.14., 4.4., 4.5., 4.14.3., “Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562,-

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами ) з 01 квітня по 20 травня 2014року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2014 року включно;

- в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2014 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2014 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту, за винятком місць нересту риби.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця, подавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М.І.

 

Начальник О.В.ВлезькоРазместил: Valerich | Дата: 22.03.2014
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: Средняя оценка: 5Всего голосов:1

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь.


Информация пользователя
 


Добро пожаловать,
Гость

Регистрация или вход
Потеряли пароль?

Имя:
Пароль:

Сейчас онлайн
Пользователей: 0
Гостей: 2
Всего: 2
 
Сумской клуб рыбаков © 2005-2013 Шевченко Валерий

Powered by SLAED CMS, released under the GNU/GPL license.